Корзина
48 отзывов
Теплий домашній одягПереглянути
Charwish
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380994612706
+380992989599
Корзина

Умови обміну та повернення замовлень

Умови обміну та повернення:

 

Компанія здійснює повернення та обмін товарів відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Терміни повернення та обміну:

Обмін чи повернення товару можливий протягом 14 днів, з моменту отримання товару покупцем, у відділенні транспортної компанії. 

 

Причиною для обміну чи повернення товарів є:

  • Непідходящий розмір;

  • Текстильний брак;

  • Брак при виробництві;

 

Для обміну чи повернення товарів необхідно:

  • Сповістити нашого менеджера, за контактами вказаними на нашому сайті Charwish.com.ua, та повідомити про проблему яка виникла;

  • Товар повинен бути не використаний, в упаковці, з бірками та етикетками, в тому ж вигляді та стані, в якому покупець його отримав у відділені транспортної компанії; 

Будь-ласка, перевіряйте товари відразу при отриманні. Фіксуйте на фото чи відео брак, бруд чи інші дефекти, складаючи офіційний акт огляду, завірений та підписаний представником транспортної компанії.

Товари забруднені чи пошкоджені з вини покупця, без акту огляду, не приймаються. У обміні чи поверненні ми змушені будемо відмовити. 

  • Надіслати нам товар для обміну чи повернення Новою поштою, за адресою, яку надішле Вам менеджер нашої компанії;

  • Після отримання посилки та перевірки товару заміна буде надіслана протягом 5 робочих днів, з моменту отримання товару нами. Кошти будуть поверненні за реквізитами вказаними покупцем протягом 1-2 робочих днів, з моменту отримання товару нашою компанією.

З графіком роботи можна ознайомитися на нашому сайті: https://charwish.com.ua/

 

Зверніть увагу:

Всі витрати по доставці товару при обміні чи поверненні бере на себе покупець. 

Окрім випадків коли наявність браку чи дефекту була підтверджена офіційним документом, а саме завіреним та підписаним актом складеним разом з співробітником транспортної компанії під час огляду товарів при отриманні їх покупцем.

 

Остаточну суму та термін доставки товарів розраховує транспортна компанія, згідно своїх тарифів та умов праці. Продавець не несе відповідальність за вартість та кінцеві терміни доставки вашого замовлення. 

Другие статьи